23.12.2012

Magiczny Grudniowy Czas...

Tak święta Bożego Narodzenia to magiczny Czas dla dużych i małych.Czas w którym śnieg inaczej skrzypi pod stopami,pierniczki smakują najlepiej,choinka pachnie najpiękniej-a przede wszystkim to chwile kiedy nikt nie powinien być sam...To czas który każdy z nas na miarę swych możliwości stara się spędzić jak najpiękniej;-) Ja spędzę je oczywiście z rodziną iiiii świątecznymi czytadełkami do poduszki.Tak wiem małego skromnego zestawiku nie widać,ale opis może wam coś przybliży:
1.Jak na smakosza herbaty przystało moja ulubiona-kupowana co święta Winterzauber Teekanne- obłędny smak i zapach;-)
2.Pamiętnik Świętego Mikołaja wyd.Olesiejuk.(kupiona dla chrześniaka ale radość z czytania wspólna)
3.J.Mitchard - Prezent na święta. 
4.M.Maizeu - Mechanizm serca.
5.E.Kołakowska H.Szareyko - Opowieści wigilijne o wieczerzy,kolędach,Herodzie. 

 Ciasteczka pieczołowicie  przygotowane z chrześniakiem(inwencja twórcza w ozdabianiu pierników godna mistrza;-)  ) Te obok zaś to pomarańczowe z czekoladowymi kropelkami- dzieciaki w rodzinie twierdzą,że mikołaj je uwielbia choć wiedzą, że już był u nich 6 grudnia to i tak są najlepsze;-)I muszą być każdego roku na święta.
Drodzy odwiedzający Wieczór z książką...pozostaje mi tylko złożyć Wam serdeczne życzenia:

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe,
Jak ten jeden wigilijny wieczór.
Aby Twoja twarz i twarze Twoich najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech,
A gwiazda Betlejemska prowadziła Cię ku szczytom.

Niech w nadchodzącym Nowym 20113 Roku szczęście i pomyślność nigdy Cię  nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Twoje święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku. Oraz samych pięknych i ciekawych Książek Wszystkim Czytającym życzy


                                                                  Missy

3 komentarze:

 1. Miękkich płatków śniegu za oknem, ciepłych bamboszy przy pachnącej choince i sypiącym iskrami kominku, a także wymarzonych prezentów i spokoju w sercu!
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Święta, Święta i po Świętach :/ szkoda. Dostałem pod choinkę ksiązkę Złodziej Pioruna (Tom I) Ricka Riordana, jestem już w połowie i naprawde bardzo polecam ;)

  komentujcie: www.muzolife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam oj tam oj tam będą następne...Oby tylko skład rodzinny ten sam;-) Gratuluję książkowego prezentu.U mnie mikołaj był 6 grudnia więc pod choinką pusto.Niestety książki nie dostałam, ale każdy prezent cieszy;-)Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń