30.06.2014

Gdy czas się kończy i zaczyna na seksualnych wyczynach...

Wydawnictwo: W.A.B. 
Wydanie: Warszawa 2011r. 
Ilość stron: 350. 
Oprawa: Twarda z obwolutą. 


Wiedziałam czego się poniekąd spodziewać biorąc do ręki erotyk,ale że poczuje się maksymalnie zaskoczona tego nie mogłam przewidzieć...I nie chodzi tu bynajmniej o treść,ale o postacie występujące na kartach książki.
Kojarzycie zapewne wszystkie te damy z filmów lub książek historycznych? Misternie upięte,wytapirowane i upudrowane wysoko piętrzące się fryzury.Mnogość haftów,koronek i jedwabi spowijające wątłą,niewieścią kibić...A w tym wszystkim ONE spuszczające niewinne oczęta i przysłaniające delikatny rumieniec wachlarzem...KOBIETY,przykładne żony,matki i damy dworu...
 

 Tak mnie zaskoczyły,że o niemal z krzesła spadłam...Co one wyrabiają w-te przykładne kobiety;-) (śmiem twierdzić,a jeszcze nie czytałam- lektura przede mną za czas jakiś- że Pan Ch.Grey ze swoim srebrnym krawatem to pikuś;-)) Aż pokusiłam się i ułożyłam mini rymowankę:

                                                 Czy w pokoju Pokojowej,
                                                 Czy to w sali też balowej.
                                                 Czy to haft,czy krynolina,
                                         Wszystko niewiastom naraz się rozpina.
                                                 

Wyobraźnia tych wątłych niewiast nie zna granic...Jakiż to zmyślnych atrybutów używają,jakie zmyślne figury z ciał swych układają, byle tylko dostarczyć sobie rozkoszy i uchylić nieba swemu wybrankowi.

Książka została podzielona na dwie części.W pierwszej zacna niewiasta o mocno nadwątlonym zdrowiu opisuje swe miłosne zmagania i zapędy:-) A trzeba zaznaczyć,że w czasach wiktoriańskiej Anglii nie ona jedna "nadawała treść" swojemu życiu seksualnemu.Bowiem na co dzień cnotliwe damy i wstrzemięźliwi kawalerowie pod osłoną nocy lub w ukryciu dawali upust fantazją i pragnieniom najbardziej wyszukanym.W różnorakich miejscach, z różnymi atrybutami,jak i mnogością partnerów i partnerek.
 
Druga zaś część, to nic innego,jak opowieść młodziana,który podczas nieobecności ojca wstępuje na drogę erotycznej rozkoszy.Ścieżka wiedzie po przez umawiane spotkania,na których królują alkohol setki kobiet,a wymagany strój to naszyjniki klejnotów i wszechobecny negliż.Młodzian tak zapamiętale wtapia się w zakazany świat iż postanawia założyć swój harem uwieść lub pojmać siłą najpiękniejsze kobiety- branki i wieść zgoła erotyczne życie.

                 Przeczytałam,bo kupiłam na wyprzedaży;-) Jeśli ktoś ciekaw zachęcam;-)
                                      
                                                                   Missy...
                            

                                                 


       


3 komentarze:

  1. Ciekawskie oko czytelnika czasami i na takiej lekturze zawiesić się musi;-) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. hahaha rymowanka przednia, gratuluję :)

    OdpowiedzUsuń